Oferta

Zespół muzyczny Szokers oferuje Państwu profesjonalną oprawę muzyczną wszelkiego rodzaju imprez oraz uroczystości, podczas których niezbędna jest dobra muzyka i stworzenie odpowiedniego nastroju dla miłej i udanej zabawy. Swoimi dźwiękami umilamy takie okazje jak: wesela, bankiety, jubileusze, urodziny, studniówki, dancingi, bale sylwestrowe i inne imprezy okolicznościowe.

Repertuar do każdej imprezy dobieramy wspólnie z Państwem. Jednocześnie pozostawiamy sobie odpowiednią dawkę elastyczności, tak aby w trakcie zabawy móc dopasować się do gustów i preferencji bawiącego się towarzystwa. Na swojej liście utworów mamy zarówno stare, sprawdzone przeboje, jak i współczesne hity polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej. Dzięki takiemu zróżnicowaniu repertuaru jesteśmy w stanie zagwarantować dobrą zabawę biesiadnikom w każdym wieku.

W przypadku wesel, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, ustalając wspólnie z Parą Młodą plan przyjęcia: utwór na pierwszy taniec, podziękowanie i dedykacja dla rodziców, zabawy integracyjne i biesiadne dla gości weselnych, a także cały przebieg oczepin.

Oferujemy Państwu również grę marszy weselnych przed domem Panny Młodej, a przy spożywaniu posiłków klimatyczną, jazzową muzykę, przy której każdy łyk wina smakuje jeszcze lepiej. Charakterystyczny strój, wysokiej klasy sprzęt muzyczny oraz kultura osobista to nieodłączne elementy naszego zespołu. Zapewniamy prowadzenie imprezy z odpowiednią dawką poczucia humoru, nie przekraczając przy tym granicy dobrego smaku i utrzymując stały kontakt z gośćmi. Dobór zabaw, konkursów i atrakcji, które mamy w ofercie również zależą od Państwa Młodych.

Jesteśmy także otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje, które mogą uatrakcyjnić ten wyjątkowy dzień. Mamy wówczas pewność, że w 100% spełniamy oczekiwania naszych Klientów. Chętnie wychodzimy też do gości między stoły, grając i śpiewając znane melodie, które idealnie sprawdzają się podczas każdego przyjęcia weselnego.